NOVINKY KONCERTY BIO MERCH
NOVINKY KONCERTY BIO MERCH

NADĚJE SE VRÁTÍ - PŘEHRAJ A POMŮŽEŠ

NADĚJE SE VRÁTÍ - PŘEHRAJ A POMŮŽEŠ

Nejdříve to měla být jen melodie, píseň. Inspirace jsem ale tentokrát měl více než obvykle a emocí, které chtěly ven, bylo tolik, že se z toho stal celý charitativní projekt. Pomoc a naděje jako protiklad neštěstí a ztrát. Temných okamžiků bylo podle mě v posledním roce na světě prostě moc. Chtěl jsem se s tím vypořádat.

Takto vznikla píseň a sbírka na pomoc rodin a dětí zasažených pandemií. Naděje se vrátí! To je zpráva, kterou bych chtěl předat všem, koho potkalo neštěstí. Věřím tomu z celého srdce a chci i prakticky pomáhat.

Proto ve spolupráci s Charitou Česká republika zahajujeme dobročinnou sbírku. Výtěžek z DMS, streamů a stahování včetně YouTube půjde přímo na účet Charity. Dárci mají možnost přispět i libovolnou částku bankovním převodem.

Během produkce písně se připojil můj kamarád Marcus Tran, který hudbu cítí stejně jako já.

Výrazně pomohl i světoznámý producent a držitel čtyř Grammy Nicolas Ramirez. Neváhal a okamžitě odpověděl na moji žádost. Lepší finální mastering jsem si pro skladbu nemohl přát. Postaral se o něj Gene Grimaldi spolupracující s Lady Gaga, Stingem a Jennifer Lopez.

Tak silná píseň vyžaduje silný videoklip. Chtěl jsem, aby si nátáčení vzal pod patronát někdo se zkušenostmi s velkými filmovými produkcemi. Jsem rád, že moje troufalé přání vyslyšel Biser Arichtev. Účast takové osobnosti je v podstatě zázrak, což můžete posoudit ve výsledném klipu.

Moc děkuji všem, kdo s projektem pomáhají a srdečné díky všem dárcům – vy jste naděje!

ddwww.nadejesevrati.cz