NOVINKY KONCERTY BIO MERCH
NOVINKY KONCERTY BIO MERCH

NOVÉ ALBUM TVŮJ SIGNÁL

NOVÉ ALBUM TVŮJ SIGNÁL

David Deyl je jedním z nejvýraznějších českých popových zpěváků současnosti. Vydal pět úspěšných alb (Hlavolam, Zásah, V ozvěnách, Moje Vánoce a Melodies of My Heart: Musicals!). Na svém kontě má řadu ocenění. V jeho tvorbě se odráží jeho blízký vztah k latinsko-americké hudbě.

Novinkové album Tvůj signál sestavil David Deyl z výhradně původních písní. Hudbu ke všem napsal sám, v některých případech s přispěním producenta alba, hudebníka Marcuse Trana. Texty skladby opatřili dlouholetí Deylovi spolupracovníci Magdaléna Drsová a Daniel Leon a dále Ondřej Ládek (Xindl X), Tomáš Roreček (mj. Kryštof, Chinaski, Langerová), Vladimír Kočandrle (mj. Ok Band, Bartošová) a Jan Dvořák (mj. Muk, Vondráčková). Mixu skladeb se ujal světoznámý producent a držitel čtyř Grammy Nicolas Ramirez a zmasteroval je Gene Grimaldi (spolupracující např. s Lady Gaga, Stingem a Jennifer Lopez). Na album zařadil David Deyl i hity Má žena, Dvě srdce a Naděje se vrátí, který se stal středobodem charitativní sbírky Charity Česká republika.  Nové studiové album navazuje v tom nejlepším na svoje předchůdce, něžné, romantické písně se střídají se svižnými latinsko-americkými rytmy.

CD
1. Má žena
2. Dvě srdce
3. Tvůj signál
4. Promarněná
5. Te Encontre
6. Můj slib (Svatební)
7. Tvé ráno
8. Je nádherné
9. Napořád
10. Chytám se stébel
11. Ahora
12. El Fuego
13. Tak stůj
14. Naděje se vrátí (bonus)

Album vychází 9. září v 9 hod 9 min a můžete si ho již teď předuložit na hudebních platformách ZDE. Fyzické CD si můžete předobjednat/zakoupit zde: CZ FANS / SK FANS