NOVINKY KONCERTY BIO MERCH
NOVINKY KONCERTY BIO MERCH

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE ⭐️

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE ⭐️

Taky milujete pohádku Tři oříšky pro Popelku jako já? Mám pro vás vánoční překvapení!

Než si večer rozbalíte dárky pod stromečkem, posílám vám jeden ode mě, přímo od srdce.

K příležitosti 50. výročí této nezapomenutelné české pohádky, jsem se rozhodl vám věnovat velice osobní videoklip a přezpívanou verzi klasické písně Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš?. Je to pro mě jedna z nejsilnějších připomínek mého dětství a vánoční pohody. Svátky bez Popelky si zkrátka nedokáži představit!

Chtěl jsem také vzdát hold geniálnímu skladateli Karlovi Svobodovi, jehož hudba je velmi nadčasová, a i po 50 letech stále vzbuzuje v lidech silné emoce.

Video jsme natočili na kouzelném zámku Moritzburg v Německu, který je neodmyslitelně spjat s pohádkou, ve které zazářila řada českých a německých hereckých hvězd, a to včetně Pavla Trávníčka, který se spolu se mnou připojuje k přání, abyste měli letošní Vánoce co nejklidnější a v blízkosti vašich nejmilejších.

Společně si tak můžeme letošní svátky obohatit o novou hudební verzi ikonické melodie, kterou jsem nazpíval s nejhlubší pokorou a celým svým srdcem. Snad vám tento dárek přinese stejnou radost jako mně, když jsem ho pro vás připravoval.

S láskou ❤️

dd