NOVINKY KONCERTY BIO MERCH
NOVINKY KONCERTY BIO MERCH

TVŮJ SIGNÁL

TVŮJ SIGNÁL

David Deyl vydal svoje šesté studiové album pod titulem Tvůj signál. Ke spolupráci získal mj. čtyřnásobného držitele ceny Grammy Nicolase Ramireze. 

Novinkové album sestavil David Deyl z výhradně původních písní. Hudbu ke všem napsal sám, v některých případech s přispěním producenta alba, hudebníka Marcuse Trana. „Společně se nám skvěle komponovalo na chalupě v Krkonoších. Byl tam absolutní klid a mohli jsme se soustředit jen na nové písně,“ popisuje vznik alba David Deyl a dodává: „Všechny jsou ze života. Každý tón jsem prožil a pak zhudebnil. Oproti předešlým je toto album veselejší, pozitivnější. Při natáčení jsem se navíc cítil naprosto uvolněně a jistě. Snažili jsme se o minimální střihy. Chtěl jsem ve zpěvu volnost a přirozenost. Velkou jistotu mi daly stovky hodin zpěvu u paní profesorky Hajossyové.“ 

Texty skladby opatřili dlouholetí Deylovi spolupracovníci Magdaléna Drsová a Daniel Leon a dále Ondřej Ládek (Xindl X), Tomáš Roreček (mj. Kryštof, Chinaski, Langerová), Vladimír Kočandrle (mj. Ok Band, I. Bartošová) a Jan Dvořák (mj. P. Muk, H. Vondráčková). Mixu skladeb se ujal světoznámý producent a držitel čtyř Grammy Nicolas Ramirez. Deyl k jeho participaci říká: „Byla to obrovská zkušenost.  Zase se mi potvrdilo, že čím větší osobnost a čím více umí, tím je skromnější a lidštější.“ Album Tvůj signál zmasteroval Gene Grimaldi (spolupracující např. s Lady Gaga, Stingem a Jennifer Lopez). 

David Deyl na svoji albovou novinku zařadil i hity Má žena, Dvě srdce a singl Naděje se vrátí, který se stal středobodem charitativní sbírky Charity Česká republika.  Jeho nový titul navazuje na svoje předchůdce, něžné, romantické písně se střídají se svižnými latinsko-americkými rytmy.

Album Tvůj signál na digitálních službách: https://WMCZ.lnk.to/DDTVUJSIGNAL

Foto: Ondřej Pýcha